Od zawsze związana jestem z turystyką. Studiowałam na kierunku Turystyka w Krakowie i pracowałam wiele lat w branży turystycznej oraz hotelarskiej. Organizowałam zagraniczne wyjazdy dla Incentive grup oraz pilotowałam grupy VIP po Europie. Obecnie jestem dziennikarką podróżniczą dla magazynu All inclusive oraz Redaktor Naczelną portalu www.nowaturystyka.pl, gdzie piszę i redaguję aktualności podróżnicze oraz przygotowuje materiał podróżniczy z moich wypraw po świecie. Jestem również wykładowcą w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie i prowadzę ćwiczenia oraz konwersatoria na Wydziale Turystyki i Zarządzania.

Jestem pasjonatką podróży małych i dużych, a moją pasją są zamki i pałace. W życiu robię to, co kocham, a marzenia o podróżach spełniam pracując on-line. W podróżach odnajduje siebie i delektuje się niespodziankami, które ze sobą niosą.

Codziennie wyruszam w podróż w nieznane – po skarby i cuda, które zamieniają moje życie w fascynującą opowieść o magii, spełnieniu i zachwycie. To mój apetyt na świat. O mojej pasji podróżowania piszę w nowej książce W stronę podróży, która jest zbiorem moich artykułów i relacją osobistych przeżyć oraz wspomnień z magicznych miejsc 🙂

Od momentu powstania mojego bloga w 2022 roku, moją wizją było inspirowanie ludzi do odkrywania nowych miejsc — bliskich i dalekich. Odkąd pamiętam, nieustannie tęsknię za odkrywaniem nowych miejsc i kultur. Wierzę, że każdy dzień jest okazją do poszerzania horyzontów i tworzenia trwałych wspomnień.

Celem tego bloga jest dzielenie się z czytelnikami moimi odkryciami i nowymi miejscami, które odwiedzam i podziwiam z różnych perspektyw. Na mojej stronie rekomenduje również hotele bądź apartamenty godne odwiedzenia, restauracje, w których warto posiedzieć dłużej i rozkoszować się smakami lokalnej kuchni (głównie wegetariańskiej:) oraz miejscami, które wyjątkowo zapadły w mojej głowie ze względu na swój niewiarygodny klimat czy atmosferę.

Mam również nadzieję, że moimi opowieściami z podróży zmotywuję Cię do spakowania kilku rzeczy i wyruszenia w podróż, która często może odmienić Twoje życie, a na pewno otworzy oczy na wiele więcej. Jestem tego najlepszym przykładem:)

Warto pamiętać, że „świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę”.

(Święty Augustyn)

Translate »