Promocja książki „W stronę podróży

„Podróż to jedna z naszych najcenniejszych wolności.
Od małego pociągają nas urocze, odległe miejsca. Pęd, by poszerzyć swe horyzonty, zapuścić się za kolejny zakręt, poznać nowych ludzi i przemierzyć niezbadane lądy, jest siłą potężną i wielce zachęcającą (…). Czy to wypad na weekend, pełna pośpiechu podróż w interesach czy wielka zamorska wyprawa, podróż daje nam nieprzeliczone okazje ubogacenia, pogłębienia i ubarwienia naszego życia. Uczymy się nie bać tego, co nieznane i delektować się niespodziankami, które ze sobą niesie. Uczymy się żyć mniej głową, a bardziej sercem. Nawiązujemy przyjaźnie, zakochujemy się, cieszymy się gościnnością dopiero co poznanych ludzi i odkrywamy, jak naprawdę możemy zaznaczyć swój ślad w świecie.”

Moja książkowa Trylogia nabrała już barw. Po książce W stronę marzeń, która wzbudziła duże zainteresowanie, napisałam kolejną W stronę podróży, która mam nadzieję zainspiruje Czytelników do wielu wspaniałych podróży po tym niezwykle pięknym i ciekawym świecie.  Już przygotowuje materiał do trzeciej książki W stronę pasji, która jest zapowiedzią moich opowieści po zamkach i pałacach w Polsce i na świecie. Wybrałam moim zdaniem najciekawsze miejsca warte zobaczenia. Zapraszam do mojego kącika wiedzy przy dobrej kawie 🙂

Książka „W stronę podróży” jest zbiorem moich artykułów, które napisałam do magazynu All inclusive oraz na stronę www.nowaturystyka.pl, gdzie mam przyjemność pracować jako Redaktor Naczelna.  

Moje artykuły traktują o podróżach spełnionych marzeń do Indii, Kambodży, Singapuru, Tajlandii, Sri Lanki czy wielu krajów Europy. Każdy z nich jest moją relacją osobistych przeżyć i wspomnień z tych magicznych miejsc.

Na początek zabieram Czytelnika do Indii i chcę pokazać ten kraj, od strony jakiej jeszcze nie zna. Następnie zachęcę Go do odwiedzenia Czarnogóry, a później pokażę Mu w trzech odsłonach czarującą Andaluzję. Odkryję tajemnice Angkor Wat w Kambodży i magiczne lazurowe wybrzeża południa Albanii. Zabiorę również Czytelnika do kilku romantycznych miast świata, a na koniec zaproszę Go na odpoczynek na najbardziej malownicze wyspy Europy.

Książka W stronę podróży jest moim pamiętnikiem wspomnień o podróżach zapisanych w formie przewodnika, aby zachęcić Czytelnika do odrzucenia rutynowego życia i wybrania się
w malowniczą podróż swoich marzeń. Mój Drogi Czytelniku, zrób to od razu i ciesz się życiem! Odkrywaj piękne miejsca tego cudownego świata. 

Książka W stronę marzeń jest zbiorem moich artykułów, które napisałam do 4 magazynów na przełomie ostatnich kilku lat. Pisałam do „All inclusive”, „Moja harmonia życia”, „Yoga & Ajurweda” oraz „Nieznany Świat”.

Życzę Ci miłych wrażeń i przyjemnych podróży😊

Autorka książki „W stronę podróży” i pierwszej książki „W stronę marzeń”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Translate »