Ten hotel GWARANTUJE odpoczynek, relaks i przyjemność!
Nawet krótki pobyt sprawi, że ciało się zrelaksuje, a umysł wyciszy i zwolni. To miejsce ma jakąś magiczną energię, która spowodowała, że nie chciało mi się nawet wyjechać na zwiedzanie Pafos:) A przecież jestem zapaloną podróżniczką, która uwielbia zwiedzać, poznawać nowe miejsca oraz rozmawiać z lokalnymi ludźmi o ich obyczajach, życiu i kulturze:)

Hotel położony jest na wzniesieniu, w niewielkiej miejscowości PEGEIA, w dzielnicy hotelowej Coral Bay, ok. 10 km od Pafos. Najbliższe sklepy ok. 500 m od hotelu, ok. 9 km od Pano Pafos i starożytnych Grobowców Królewskich, ok. 12 km od portu i parku archeologicznego w Kato Pafos i ok. 15 km od Aphrodite Water Park.

Atuty hotelu:

  • idealny dla rodzin
  • niedaleko plaży Coral Beach
  • specjalne diety z opcją All inclusive
  • codziennie inne wieczory kulinarne
  • SPA i baseny wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Art & Crafts Center (Galeria obrazów, ceramiki, rzeźby i malarstwa na szkle)

Hotel zbudowany w 1993 r., całkowicie odnowiony w 2010 r., 422 pokoje, marina, 1 budynek: część główna i dwa skrzydła: Coral Blue Executive Wing – dla osób powyżej 12 lat i Coral Gold Family Wing – dla rodzin z dziećmi.

W Coral Beach Resort & Hotel znajduje się restauracja Coral z tarasem – dania w formie bufetu, kuchnia azjatycka, specjalne diety na zamówienie: bezglutenowa, bezlaktozowa, restauracja Armonia – dania w formie bufetu, wieczory tematyczne, restauracja Calypso – kuchnia cypryjska, 3 restauracje à la carte: Romazzino – kuchnia włoska i śródziemnomorska, dania wegetariańskie, dla Gości powyżej 12 lat, Limani Taverna przy plaży i porcie – kuchnia śródziemnomorska i ryby, czynna w sezonie letnim, Pizza & Pasta przy basenie – makarony i pizza, czynna w sezonie letnim.

Coral Beach Resort & Hotel to wspaniały pomysł na doskonały wypoczynek, pyszne jedzenie i relaks w strefie SPA oraz przyjemne kąpiele w ciepłych wodach Morza Śródziemnego:)

Więcej o hotelu na stronie: coral.com.cy oraz o sieci Leptos CALYPSO hotels na stronie: leptoscalypso.com

Serdecznie polecam:)

O autorze

Od zawsze jestem związana z turystyką, a podróże są moją największą pasją.
Kocham podróżować, odkrywać nowe miejsca, poznawać kultury i ludzi:)
Odkrywanie świata to jedna wielka życiowa lekcja, która uczy determinacji, kreatywności, cierpliwości, a przede wszystkim siebie:)

Możesz również cieszyć się:

Translate »