Przedstawicielstwo Koreańskiej Narodowej Organizacji Turystycznej w Europie Wschodniej ogłosiło nawiązanie współpracy z polską PR-agencją, która od kwietnia reprezentuje interesy Korei Południowej na polskim rynku turystycznym.

„Z przyjemnością ogłaszamy, że od kwietnia mamy PR agencje w Polsce, która będzie przedstawiać interesy Koreańskiej Organizacji Turystycznej. Naszym głównym celem jest wprowadzenie nowych produktów turystycznych Korei Południowej dla polskich touroperatorów, nawiązywanie współpracy z partnerami oraz aktywna promocja ofert poprzez media, w tym prasę i blogerów. Chcemy pokazać na ile bogaty kraj, oferujący: wycieczki po Korei Południowej, obejmujące skarby UNESCO, jak również miejsca symbolizujące postęp i azjatycką nowoczesność. Podróże do serca kultury muzycznej K-pop oraz miejsc, które stały się znane dzięki popularnym serialom telewizyjnym.” – mówi Lee Kyeung Min, dyrektor Przedstawicielstwa Koreańskiej Narodowej Organizacji Turystycznej w Europie Wschodniej.

Korea Południowa oferuje wyjątkowe trasy sportowe dla miłośników aktywnego wypoczynku, wspaniałe doznania kulinarnego świata oraz bogaty wybór imprez, koncertów i festiwali. Odkrywajcie razem z nami piękna kraju wiosennych kwiatów i malowniczych czerwonych klonów.

O autorze

Od zawsze jestem związana z turystyką, a podróże są moją największą pasją.
Kocham podróżować, odkrywać nowe miejsca, poznawać kultury i ludzi:)
Odkrywanie świata to jedna wielka życiowa lekcja, która uczy determinacji, kreatywności, cierpliwości, a przede wszystkim siebie:)

Możesz również cieszyć się:

Translate »